Bahçeşehir Elektrikci / Elektrikçi

Uydu Kurulum Hizmeti

Çatılara, balkonlara ve bina dış duvarlarına takılan tek çanak anten çok fazla görüntü kirliliğine neden olabilir. Görüntü kirliliğinden kurtulmanın tek yolu ortak bir merkezi uydu sistemine sahip olmaktır. Merkezi uydu sistemi kurulacak binalarda çatıya ihtiyaca göre 2 veya 3 çanak anten takılmalıdır. Monte edilen çanaktaki kabloları bir noktada toplayın ve bunları çoklu uzatma kablosuna bağlayın.

Anahtarlar (Multiswitch) birim sayısına göre çoğaltılabilir. Çoğaltılacak santral için çanak anten kurulumuna gerek yoktur. Halihazırda bağlı olan borsalara istek üzerine kopyalanan borsaları ekleyerek kullanıcı sayısını artırın. Kullanıcı sayısına bağlı olarak ünite başına 1 veya daha fazla hat kurulabilir, her hat bir uydu alıcısı için kullanılır, ünitede 1 kabloya 2 uydu alıcısı bağlanamaz. Her uydu alıcısı için ayrı bir kablolama yapılmalıdır.

Enerji ihtiyaçlarınıza her zaman garantili çözümlerle cevap veren YILMAZ Elektrikçi, uydu ve kablo yayın sistemi ihtiyaçlarınızı hızlı ve ekonomik servisi ile karşılamaya devam ediyor. Tek bir telefon ile uydu arıza tespit ve onarım hizmetlerimizden faydalanabilir, uydu sisteminizdeki arızaları beklemeden ve fazladan yüzlerce dolar harcamadan "kalıcı" olarak giderebilirsiniz.

YILMAZ elektrikçiler olarak uydu arıza tespit ve onarım hizmetlerimize garanti veriyor, ister evde ister iş yerinde arızalara her zaman kalıcı çözüm sağlıyoruz. İstanbul'un hangi bölgesinde yaşıyor olursanız olun, hafta sonları dahi bir telefon kadar yakınınızda olan uydu arıza onarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Şirketimizin iyi eğitimli uydu ve kablo TV arıza onarım teknisyenlerinden oluşan ekibi, her türlü arızayı kısa sürede onarabilmektedir.
Kullanıcı Değerlendirme :
5/5

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0544 483 70 55

info@bahcesehirelektrikci.net

HEMEN ARA WHATSAPP