Bahçeşehir Elektrikci / Elektrikçi

Telefon Santral Kurulumu

Telefon santral sistemi, bir merkez ofise bağlı çok sayıda telefon arasında iletişim ve sürekliliği sağlayan bir sistemdir. Ofisinize telefon santrali kurmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Multitek santral sistemi, karel santral sistemi, IP telefon santral sistemi ve telefon santral sistemi fiyatlarını internetten araştırırsanız hemen sorgulayabilirsiniz.

Telefon santral sistemi nedir sorusu şu şekilde cevaplanabilir; santral sistemi, merkez ofise bağlı çok sayıda telefon arasındaki iletişimin sürekliliğini sağlamak için gelen ve giden aramaları otomatik olarak yönlendiren bir telekomünikasyon sistemine verilen isimdir. Telefon anahtarlama sisteminin bu özelliği, düzgün işleyen bir şirket için çok önemlidir.

Telefon santral sisteminin çok basit bir mantığı vardır. Normal bir telefon sisteminde arayan kişi ofisle manuel olarak iletişime geçer. Telefon santral sisteminde ise ilk karşılaştıkları kişi operatördür. Başka bir deyişle, operatör arayan taraf ile aranan taraf arasında bir bağlantı kurar.

Telefon santral sisteminin avantajlarını bilen kişiler, telefon santral sistemi kurulumu, telefon santral sistemi fiyatı gibi aramaları internet üzerinden yapmaktadır. Günümüzde şirket içi iletişimin sağlanması için telefon santral sistemleri de kullanılmaktadır. Şirketin dahili anahtarına bağlı telefonlar, dahili numaralar (telefon kodları) aracılığıyla kendi aralarında ücretsiz iletişim sağlayabileceği gibi, dış hatlar kullanılarak kolay aramalar da sağlayabilir.
Kullanıcı Değerlendirme :
5/5

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0544 483 70 55

info@bahcesehirelektrikci.net

HEMEN ARA WHATSAPP