Bahçeşehir Elektrikci / Elektrikçi

Aplik Montaj Servisi

Aplik Lambalar, duvara dikey olarak monte edilmiş bir sarkıt lambanın, bir tavan lambasının parçasıymış gibi dekoratif amaçlarla kullanılır. Farklı alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır ve yapısı avizeyi tamamlamaktadır. Avize montajı sırasında odanın farklı alanlarında duvar aplikleri kullanabilirsiniz. Yatak başlığına, banyo dolabına, oturma odası aynasına veya bahçeye dekorasyon ve gece aydınlatması olarak takılabilir.

Duvar aydınlatma ürünlerini ev, ofis, otel, restoran ve kafe gibi iç mekanlarda veya teras, bahçe gibi açık alanlarda kullanabilirsiniz. Duvar aplikleri sadece ışık kaynağı olarak kullanılmayabilir, aynı zamanda ortama farklı bir ambiyans da bırakabilir.

Dairenizin, iş yerinizin veya odanızın herhangi bir alanında kullanmak istediğiniz çıkartmalar için çıkartma çizgileri çizebilir ve montajını yapabiliriz. Siz değerli müşterilerimize hizmet öncesi ve sonrası yardımcı olmak için her zaman yanınızdayız.

Firmamızı arayabilir ve profesyonel ekibimize dilediğiniz çıkartmayı güvenli bir şekilde taktırabilirsiniz. İletişim için günün her saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kullanıcı Değerlendirme :
5/5

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0544 483 70 55

info@bahcesehirelektrikci.net

HEMEN ARA WHATSAPP