Bahçeşehir Elektrikci / Elektrikçi

Merkezi Uydu Sistemi

Site, apartman, otel, iş yeri gibi birçok yerde merkezi uydu sistemleri kullanılmaktadır. Her kullanıcı için ayrı çanak ve lnb maliyetine katlanmak yerine, gelen yayınları tek bir merkezde toplayarak kullanıcılara sunmak daha ekonomik ve estetiktir.

Tek çanak, çok çanak antenler veya motorlu (pozisyonerli = DiseqC motorlu veya 36V kollu motorlu) tek uydu alıcı sistemlerine ek olarak, şirketimiz uydulardan çok sayıda radyo ve televizyon yayınlarının dağıtımı konusunda uzmanlaşmıştır. apartmanlar, mekanlar, hastaneler, oteller ve toplu konutlar gibi kullanıcıların Sistem, çoklu anahtarlı dağıtım veya merkezi bir yayın ünitesinden (kafa ucu) dağıtım olarak kurulabilir.

Anahtarlamalı bir uydu dağıtım sisteminde, çanak aracılığıyla alınan uydu yayınları bir "matris anahtarlama sistemi" aracılığıyla tüm binaya dağıtılır ve uydu yayınları her evde ayrı uydu alıcı ekipmanı tarafından izlenir. Bu sistemler ile binlerce şifresiz televizyon yayınını izlemek ve birçok radyo yayınını uydu alıcılarından dinlemek mümkündür.
Kullanıcı Değerlendirme :
5/5

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0544 483 70 55

info@bahcesehirelektrikci.net

HEMEN ARA WHATSAPP