Bahçeşehir Elektrikci / Elektrikçi

Pano Kurulum Hizmetleri

Panelin kurulumu sırasında bazı anahtar parçaların birbiriyle temas etmesinden kaçınmaya çalışın. Bu ana amaçtır. Ancak ilk aşamada bilgisayarda hazırlanmış bir programa göre sac ölçümleri yapılır ve bu ölçümler sac makinesine aktarılır. Plakanın iskeleti hızlı ve otomatik olarak çıkarılır. Saç istenilen şekle ulaştıktan sonra büküm tedavisi uygulanır.

Poliüretan conta baskı işleminden sonra ısıl işlem uygulanarak sac hazırlanır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra sacların üzeri toz boya ile kaplanır. Montajdan sonra maksimum güvenlik için topraklanmalıdır. Firmamız tüm bu alanlarda deneyimlidir. En son otomatik ticaret teknolojisini kullanır. Paneller için sac kaplamalarımız yüksek kalitededir ve uzun süre dayanır. Topraklama işlemi de etraftaki canlılara zarar vermemek için profesyonelce yapılır.

Öte yandan, kontrol paneli sistemi gerektiğinde akımı durdurmak ve çalıştırmak, yani kontrol etmek zorundadır. Elektrik panosunun her birimi farklı bir kontrol sistemi gerektirir. Şirketimiz, çeşitli işletmelerde bir cihazın uzun süreli kullanımı için önemli olan güvenlik, güç kontrolü ve montaj türleri konusunda kapsamlı deneyime sahiptir.

Bu konuda uzmanlaşmış bir firmadan yardım almanız ileride oluşabilecek arızaların önüne geçecektir. Panoların bakım ve onarımı göz ardı edilemeyecek bir sorundur. Firmamız kurulum yapma kabiliyetine sahiptir ve gerektiğinde işleme konusunda yardımcı olabilir. İşinizi güvende tutmak için bizi arayabilirsiniz.
Kullanıcı Değerlendirme :
5/5

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0544 483 70 55

info@bahcesehirelektrikci.net

HEMEN ARA WHATSAPP