Bahçeşehir'de En Uygun Fiyatlarla

Kesintisiz Hizmet!

Bahçeşehir Elektrikci olarak, Firmamız modern ve kaliteli hizmet anlayışı ile 2000 yılında Bahçeşehir bölgesinde kurulmuş olup, Profesyonel kadromuz ve deneyimli ustalarımız ile size istediğiniz doğrultuda Bahçeşehir bölgesinde kaliteli onarım ve tadilatlar sağlıyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi

Müşteri ve Lokasyon ayrımı yapmadan, fiyatları makul tutarak tüm elektrik işlerinize hizmet veriyoruz.

Hızlı ve Zamanında Hizmet

Hizmet talep ettiğinizde, zamanınız bizim için çok değerli olduğu için uzmanlarımızı anında adresinize yönlendiriyoruz.
Tüm Elektrik İşleriniz'de

Çözüm Ortağınız!

Ev veya iş yerinizdeki elektrik sorunları veya, montaj gibi tüm elektrik işlemleriniz için bizi haftanın her günü çalışma saatlerimiz içinde arayabilirsiniz. Destek ekibimizle iletişime geçtiğinizde size en yakın uzman ekibimizi ivedi bir şekilde adresinize yönlendireceğiz.

Telefon Santral Kurulumu
Telefon santralleri ekibimiz tarafından profesyonel olarak monte edilmektedir. Uzmanlarımız yanlarında taşıdıkları ekipmanlarla kurulumunu yapacaktır.
HİZMET DETAYI
Topraklama Hattı Çekimi
Prizde herhangi bir sızıntı olmasın'da bunu elektrikli alete yansıtmamak için gövdesine bağlı bir iletken yardımıyla toprağa uzattığı koruma işlemidir.
HİZMET DETAYI
Elektrik Arıza Servisi
Uzman arıza servis ekibimiz ile her türlü küçük, büyük çaplı elektrik arızalarına ve elektrik sorunlarına ivedi bir şekilde çözüm üretmekteyiz.
HİZMET DETAYI
Telefon Tesisat Servisi
Dairenizde ve ofisinizde özel telefon kullanımınız için kaliteli kablolar kullanarak telefon tesisatınızı uzman ekibimiz tarafımızca yeniliyoruz.
HİZMET DETAYI
Elektrik Tesisatı Servisi
Elektrik tesisatınızda bir şeyler ters giderse, yapılacak en doğru şey, yetkili, kalifiye ve tüm belgelere ve uzmanlığa erişimi olan bir ekiple kontrol etmektir.
HİZMET DETAYI
TV Kurulum Servisi
Televizyonların temel sorunundan biri televizyonun kurulumu, kanal kurulumu ve kanalların yeniden yüklenmesi gibi işlemleri uygun fiyatlara yapmaktayız.
HİZMET DETAYI
Avize Montaj Servisi
Avize montajı, bir avizeyi sağlıklı bir şekilde kurmak kolay değildir. Elektrik deneyiminiz yoksa bir elektrikçiden bu hizmeti talep edebilirsiniz.
HİZMET DETAYI
Aplik Montaj Servisi
Aplik montajını, Dairenizde, iş yerinizde veya bahçenizde kullanmak için bir aplik hattı çekiyoruz. Uzman ekibimiz ile Profesyonel kurulum yapıyoruz.
HİZMET DETAYI
Korniş Montaj Servisi
Yılların el becerisi ve kaliteli malzeme tecrübesi ile korniş montajcılarımız, sizin için en uygun kornişi seçecek ve perdelerinizi özenle kuracaktır.
HİZMET DETAYI
Güvenlik Kamera Sistemi
Kamera sistemi, güvenlik kamera sistemine dahil edilebilecek uyumlu geniş açılı lensli kamera ürünleri ile birlikte kullanıldığında daha güçlüdür.
HİZMET DETAYI
Görüntülü Diafon Kurulumu
Diafon sistemi, dış kapıdan kapı zili çaldığında bir kişinin görüntüsünü veya sesini evde veya ofisinizde monitör ve hoparlörlere ileten bir sistemdir.
HİZMET DETAYI
Hırsız Alarm Sistemi
Hırsız alarmı, evde veya işyerinde hırsızlık, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunları gibi durumlarda başkalarına haber veren güvenlik sistemidir.
HİZMET DETAYI
Bahçe Aydınlatma Sistemi
İnsanların güvenliği için parkları, bahçeleri ve oyun alanlarını gece dahi olsa aydınlatmak, evin çevresini gündüz olarak değerlendirmek gerekir.
HİZMET DETAYI
Merkezi Uydu Sistemi
Dairelerin dijital uydu yayınından ortak yararlanabilmesi için bina içerisine kurulan uydu sistemi ve bina girişlerine koyulan güvenlik kameralarıdır.
HİZMET DETAYI
Güneş Enerji Sistemleri
Güneş panelleri, güneşten gelen ısı ve ışığı dinamik olarak elektriğe dönüşme yeteneğine sahiptir ve günümüzde elektrik ve ısıtma maliyetlerini azaltır.
HİZMET DETAYI
İnternet Arıza Servisi
İç mekan kablolarının ve armatürlerinin işçiliği, internet hızlarını ve kalitesini fazlasıyla etkileyerek sürekli olarak internet arızaları çıkarmaktadır.
HİZMET DETAYI
Uydu Kurulum Hizmeti
Merkezi uydu sistemi; yaygın olarak mekanlarda, apartmanlarda, otellerde, kampüslerde ve birçok kullanıcısı olan diğer mekanlarda kullanılmaktadır.
HİZMET DETAYI
Otomasyon Hizmetleri
Tesislerde kullanılan otomasyon, geleneksel yöntemlerle gerçekleştirilen komuta, kontrol işlevini bilgisayar ve mikroişlemci yöntemine bırakmıştır.
HİZMET DETAYI
Kartlı Şifreli Geçiş
Geçiş kontrol sistemleri genellikle giriş ve çıkışları kontrol etmek için kullanılır günümüzde çok yaygın olarak aktif bir şekilde kullanım alanı vardır.
HİZMET DETAYI
Yangın Alarm Sistemi
Yangın alarm sistemi kurularak sadece ev veya iş yeri gibi ekonomik kayıplar değil, bina içindeki yaşayan canlıların yaşamları da düşünülmelidir.
HİZMET DETAYI
Bariyerli Otomatik Geçiş
Bariyerli Geçiş, araçları otomatik olarak algılayan & engellere yaklaşırken engeli kaldıran bir sistemdir. Sistem, ihtiyaç duyduğu her an rapor verebilmektedir.
HİZMET DETAYI
Karavan Elektrik Sistemi
Karavanda kullanılacak aydınlatmalar prizler, sızdırmaz şofbenler ve daha fazlası için Birçok elektrikli ürünün güç tüketimini hesaplamanız gereklidir.
HİZMET DETAYI
Havuz Aydınlatma Sistemi
Havuz aydınlatma ve elektrik sistemi havuz ekipmanlarında önemli rolleri vardır. Genel olarak, halojen lambalar ve led'ler sıklıkla kullanılmaktadır.
HİZMET DETAYI
Pano Kurulum Hizmetleri
Pano, kullanılacak sistemin şartlarına göre seçilmelidir ve kaliteli malzeme kullanarak elektrik sisteminin düzgün çalışması tarafımızca sağlanır.
HİZMET DETAYI
HEMEN ARA WHATSAPP