Bahçeşehir Elektrikci / Elektrikçi

İnternet Arıza Servisi

İnternet hizmeti %80 bakır tel ile sağlanmaktadır. İnternet sinyali çok hassas olduğu için bağlantı hızı ve bağlantının kesilmesi an meselesidir. Eski kurulumlarla ilgili en büyük sorunlarımızdan biri, telefon kurulum kablolarında bakırın çok düşük olması veya hiç olmamasıdır. Bakır görünümlü demir kablolar, demir bakır kadar iletken değildir, santralden santrale olan mesafe uzadıkça sinyal gücü kaybolur, hatta sinyal ulaşmaz.

Son yıllarda hayatımıza girmiş ve her türlü işlerin yapılması konusunda oldukça yardımcı olan hizmetler arasında telefon tesisatı tamiri yer almaktadır. Özellikle iş hayatında oldukça öneme sahip olan bilgisayar kullanımı beraberinde internetinde kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Neredeyse internet kullanılmadan işlerin yürütülmesi mümkün olmamakta ve bu yüzden her türlü iş alanında faaliyet gösteren firma ya da şirketlerin tamamında internet kullanılması gerekmektedir.

Bahsedilen ihtiyaçlar için kullanılan internette çeşitli nedenlerden dolayı kesilmeler görülebilmekte ve bunun için doğru tamirlerin yapılması gerekmektedir. İnternet erişimi için bazı durumlarda sabit telefon hattının olması gerekmekte ve tesisat hizmetleri sayesinde bu tür sorunlar ortadan kaldırılmaktadır.

Telefon tesisatı onarım hizmetine dahil olan fiyatlar, yapı büyüklüğüne ve kullanıcı sayısına ve tesisatta kullanılan kablonun işlevine göre değişen çeşitli özelliklere göre verilmektedir. Aynı zamanda işinde başarılı ve gerekli eğitimleri almış kişilerle birlikte verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.

Gerekli lisansların alınabilmesi için Türk Telekom tarafından sağlanan içeriğe uygun olarak kullanılan boru hatları belirtilen kapsamdadır. Boruların çap ve uzunluklarının da yapılması gerekiyor ve binaya ana girişin bakım hizmetlerinde önemli bir rol oynadığı biliniyor.
Kullanıcı Değerlendirme :
5/5

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0544 483 70 55

info@bahcesehirelektrikci.net

HEMEN ARA WHATSAPP