Bahçeşehir Elektrikci / Elektrikçi

Görüntülü Diafon Kurulumu

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte binaların ihtiyaçları da değişti ve müstakil evlerin kapı zilleri bile artık görüntülü veya bas konuş sistemlerine geçmek zorunda kalıyor. Sitenin güvenliği, insanlar ek güvenlik için kapı zili sistemlerini videolu veya videosuz sistemlere dönüştürüyor. Kötü niyetli insanları kapınızdan uzak tutmak için bu son teknoloji Bell montaj sistemlerini kullanmakta oldukça haklılar.

Geleneksel apartman ses sisteminden farklı olarak görüntülü interkom sistemi, kapıdaki misafirler ile görüntülü iletişim kurmanıza olanak sağlar. Ayrıca güvenlik kamerası görüntülerine sadece girişte değil, bina çevresinde de ulaşılabiliyor ve bu da güvenliği artırıyor.

Görüntülü interkom sistemlerinin belli başlı markaları çeşitli fiyatlarda mevcuttur Görüntülü interkom sistemlerinin kurulum seçenekleri binadaki ünite sayısına göre değişiklik göstermektedir. Görüntülü interkom sistemleri diğer birimlerle görsel ve işitsel olarak iletişim kurmanızı sağlar ve ip tabanlı ve analog tabanlı iletişim için kullanılabilir. Her iki tipte de ses, video ve enerjiyi tek bir kablo üzerinden iletebilme özelliği, kablolama maliyetlerini düşürürken hızlı ve kolay kurulum sağlar.
Kullanıcı Değerlendirme :
5/5

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0544 483 70 55

info@bahcesehirelektrikci.net

HEMEN ARA WHATSAPP