Bahçeşehir Elektrikci / Elektrikçi

Avize Montaj Servisi

Avize Montajı Öncelikle sarkıt lambaların kurulumuna başlamadan önce, herhangi bir kaza olmaması için elektriğin kesilmesi güvenlik ve emniyet açısından en önemli şeydir. Elektrik kesintisi olmadan kurulum ölümle sonuçlanabileceğinden bu konunun farkında olmak çok önemlidir.

Kurulum için bir avizeye giden gücü kesmek yeterli olsa da, elektrik mühendisleri eve veya işyerine gelen gücün tamamen kesilmesini önermektedir. Tam bir elektrik kesintisinden sonra, her ihtimale karşı, tavan askısına giden kabloyu kalemle kontrol etmeniz gerekir. Avize montajlı değil demonte yani montajlı olduğu için parçaları birleştirmek için talimatları takip etmek gerekir.

Eski aydınlatma armatürü söküldükten sonra yeni sarkıt lamba, montaj sonrasında üzerindeki asma deliklerinden tavana asılmalıdır. Avizenin montajı son derece basit olup, uyulması gereken montaj talimatları ürün kutusunda detaylı olarak anlatılmıştır. Herkes bir avize kurabilirken, onu bağlamak için az çok elektrik ve kablolama bilgisi gerekir.

Avize monte edildikten sonra, avizeye güç sağlayan tavandan gelen kabloya hala bağlanması gerekir. Bu bağlantı için tavanda 2 veya 3 kablo bırakılır. Bu kabloları avizeye dokundurarak gerekli elektrik bağlantıları yapılır.
Kullanıcı Değerlendirme :
5/5

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0544 483 70 55

info@bahcesehirelektrikci.net

HEMEN ARA WHATSAPP