Bahçeşehir Elektrikci / Elektrikçi

Kartlı Şifreli Geçiş Sistemi

Kartlı Geçiş sistemi, personel takibi için sıklıkla tercih edilen bir personel devam kontrol sistemidir. Biyometrik sistemler gibi erişim kontrol cihazları, insan takip sistemlerinin atası olarak bilinir. Kartlı erişim cihazları nerelerde kullanılır? Şöyle ki; kartlı geçiş kontrol cihazları genellikle kişi takibi için kullanılırken, bu cihazlarla kantin, öğrenci takibi, üye takibi, kişi takibi, minibüs takibi de yapılabilmektedir.

Kartlı geçiş sistemleri; turnike, kapı veya bariyerleri açıp kapatan, bu kartları okuyan kişilerin, çalışanların, ziyaretçilerin veya otoparka giren araçların giriş çıkış saatlerini kaydeden okuma sistemleridir.

Kartlı geçiş kontrol sistemleri, genellikle insan takibi için tercih edilen kontrol sistemidir. Bu sistemler ayrıca erişim kontrol sistemleri, erişim kontrol sistemleri ve kapı erişim sistemleri olarak da bilinir. Bir kartlı erişim kontrol sisteminde tercih edilen biyometrik cihaz, bir kart okuyucu cihazıdır.

Bu cihazlar da alan olarak çok küçük bir alanı kaplar ve oldukça ekonomik oldukları için birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Kartlı geçiş kontrol sistemleri oldukça pratik ve kullanışlıdır. Bu sistemlerin giriş çıkışları kontrol edildiğinden güvenli bir ortam sağlanır.
Kullanıcı Değerlendirme :
5/5

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0544 483 70 55

info@bahcesehirelektrikci.net

HEMEN ARA WHATSAPP